Бiллiнг панель
RAMZET.NET

Питання, що часто ставляться


Умови надання послуг

Клієнту, який використовує послуги нашого хостинг-провайдера забороняється:

1. Запуск будь-якого програмного забезпечення, що так чи інакше реалізує механізм проксування даних, що передаються за протоколами будь-якого рівня, запуск torrent-клієнтів, серверів IRC, менеджерів завантажень та подібних до них скриптів.

1.1 Використання, розповсюдження та реклама неліцензійного програмного забезпечення та порушення авторських прав, а також розміщення посилань на ресурси, що розповсюджують подібні матеріали чи рекламують діяльність такого роду.

1.2 Розміщення матеріалів, що містять:

1.2.1 Пропаганду насильства, війни, расової, національної чи релігійної ворожнечі, повалення влади та інших ідей реакційного штибу, а також посилання на подібні ресурси.

1.2.2 Пропагування шкідливого програмного забезпечення (програм-вірусів, засобів злому програм та інших ресурсів), здатного завдати шкоди третім особам, а також посилання на подібні ресурси.

1.2.3 Порнографічні матеріали та все що з ними пов'язано

1.2.4 Матеріали та програмні засоби, які можуть бути кваліфіковані як шахрайські. Посилання на подібні ресурси також заборонені.

2. Будь-яке розсилання (спам) незалежно від використовуваних технічних або програмних засобів (у тому числі шляхом SMS), а також реклама подібних розсилок.

2.1 Розміщення сайтів (сторінок сайтів), що рекламуються за допомогою спаму.

2.2 Здійснення спроб проникнення в закриті мережі, неавторизованого проникнення на ресурси третіх осіб, включаючи несанкціоновані поштові розсилки, сканування портів серверів та інші дії, що підпадають під цю категорію.

2.3 Здійснення збору особистих даних відвідувачів сайтів (Введення відвідувачів в оману), що розміщуються на наших серверах без явної їхньої згоди.


Відповідальність клієнта та хостинг провайдера RAMZET

3. Клієнт виключно відповідальний за всю інформацію, що публікується в рамках його облікового запису на серверах хостинг провайдера RAMZET, в тому числі, за матеріали, які публікують відвідувачі його сайтів, включаючи чати, форуми, дошки оголошень, блоги, поштові розсилки, гостьові книги та інші інтерактивні засоби публікації.

3.1 Адміністрація хостинг провайдера RAMZET не зобов'язана (але вправі) контролювати вміст облікового запису клієнта - сайтів та поштових розсилок.

3.2 При виявленні порушень цих Умов хостинг провайдер залишає за собою право без попередження заблокувати обліковий запис клієнта та відмовити у подальшому наданні послуг.


Адміністрація хостинг провайдера RAMZET має право в будь-який час вносити зміни до чинних умов надання послуг. Зміни набувають чинності негайно.
Продовження користування послугами хостинг провайдера після внесення змін означає Вашу автоматичну згоду на дотримання нових умов надання послуг.

Які у вас способи поповнення рахунку

1. WAYFORPAY - GOOGLEPAY, КАРТИ, БАНКОМАТИ. Для України та інші країни
2. MONOBANK - Приймаються карти з підтримкою p2p-переказів, випущені азербайджанськими, узбекистанськими, українськими та деякими іншими банками.

Які у вас DNS

Для підключення домену до хостингу використовуйте дані DNS
ns1.ramzet.net
ns2.ramzet.net

Як отримувати повідомлення в TELEGRAM

Отримуйте повідомлення про оплату, продовження. Отримуйте всю інформацію прямо в телеграмі.

Перейдіть до опцій облікового запису. https://panel.ramzet.net/billing.php?do=settings

Натисніть кнопку Додати Telegram.

Дотримуйтесь інструкцій.

Бот - https://t.me/ramzet_bot

Ви надаєте послугу Повернення коштів?

Так, ми маємо таку послугу.
Створіть тикет у потрібному розділі та чекайте на відповідь фахівця. Якщо у вас активні послуги, для них діє окреме правило. Якщо відшкодування запрошено не пізніше, ніж через 3 дні після замовлення, повернення не передбачене.

Повернення протягом дня з моменту подання заявки, повернення відшкодовується на ті ж реквізити, з яких було здійснено оплату.

У мене не відбувається оплати. Що робити

Зверніться до тех-підтримку у фінансовий відділ. І ми вам допоможемо.

Реселлінг доменів

Пропонуємо співпрацю з продажу доменних імен.
Для цього потрібно, поповнити мінімальний баланс, що рекомендується, в сумі 10$, написати в тих підтримку клієнтів у відділ Партнери, вказавши які домени ви плануєте реєструвати. Ціни для партнерів можна побачити на сторінці https://panel.ramzet.net/billing.php?do=zones

Для того, щоб продавати домени через нашу панель, у вас повинен бути встановлений білінг Rootpanel.

Якщо ви потребуєте налаштувань, ми налаштуємо вашу панель безкоштовно.

Увага: партнерська програма та реєстрація доменів не діє для користувачів із Росії.

Активація домена pp.ua

Якщо смс з кодом активації/продлення домену в зоні pp.ua не прийшло, то Ви можете активувати домен альтернативним способом.

Для цього у вас повинен бути встановлений меседжер Telegram на вашому телефоні. Або використовуйте WEB-версію https://web.telegram.org

Для авторизації використовуйте номер телефону, вказаний дані
власника при реєстрації домена.

Отримати код в Telegram можна за допомогою бота @ppuabot. Для цього перейдіть по ссылке — https://telegram.me/ppuabot — або найдіть його за допомогою пошуку. Потім натисніть кнопку «Запустити» або виправте команду /start.

Слід відзначити, що обліковий запис у Telegram має бути зареєстрований на номер телефону, який вказано в даних реєстру учасника (володаря).

Після натискання кнопки /start вам слід нажати на кнопку Активувати домен, ввести свій домен і відправити повідомлення. Бот спросит, согласны ли вы с политикой. Нажимаете кнопку Так. Після цих дій бот покаже код активації, який потрібно буде розмістити на сайті https://apu.drs.ua/uk/


Зверніть увагу: запити до реєстру .PP.UA дійсні лише протягом п'яти днів. Якщо протягом 5 днів не виконати активацію, то запит буде відхилено і бажані зміни не відбудуться (реєстрація домену/продлення терміну дії/зміна власника або редагування його даних).